Alešova cesta - pojďme společně sledovat jeho proměnu!

Dne 2.2.2020 se vydala na cestu další skupinka Vládců Síly. Mezi všemi odvážlivci, kteří již chtěli reálně změnit svůj život a vědomě tvořit svůj svět se našel ještě jeden odvážnější – Aleš.

Aleš se rozhodl, že doslova každý den bude monitorovat svou životní proměnu a k tomu ji dá veřejně přístupnou! Můžeš se tak každý den podívat na jeho video, kde uvidíš nejen, co cesta Vládce Síly obnáší, ale také postupně objevíš celý Alešův život a budeš sledovat jeho proměnu ve Vládce Síly.

Zde není co více psát, pojď se na Aleše hned podívat v prvních 2 videích. Každé z nich má minutu – pusť si je a vsadíme se, že si hned Alešovu energii zamiluješ stejně jako my.  

Před začátkem cesty: https://www.youtube.com/watch?v=nuGhDyCVsJc
1. den: https://www.youtube.com/watch?v=XfhVjqrFl9E

Chceš Aleše sledovat každý den?

Pak se s ním můžeš potkat na facebooku Vládce Síly,

nebo si klikněte na odběr youtube kanále Vládce Síly.

Nebo se chceš stát i ty Vládcem Síly a již konečně mít svůj život (a sám sebe) vědomě ve své moci? Pojď na cestu Vládce Síly. Řekni nám po čem toužíš a společně to dokážeme. (A pakliže to ještě nevíš, tak i s tím si snadno poradíme :-) )

Vládcem Síly na zkoušku

31. 3. 2020 se vydá na měsíční cestu skupinka Vládců Síly na zkoušku - otestuješ cestu s nimi? 

Vyzkouším cestu Vládce Síly

Cesta Vládce Síly

Pochopíš a vyřešíš svůj život. Nejvýznamnější chvíle svého života budeš tvořit zcela vědomě. Půjdeš svou vlastní cestou. Máš totiž jednu výhodu – jedinečně ovládáš své myšlenky, a tedy jejich ohromnou sílu! Nepodléháš vlivu okolí, naopak to jste ty, kdo ovlivňuje svět k lepšímu. Jsi Vládcem své Síly! 

Chci být Vládcem Síly