Inspirativní články pro váš rozvoj

Nemá cenu se s nikým bavit. Nechápou mě!

Proč mnoho lidí zajímá pouze hmota a ostatnímu se vysmívají?
Hrajeme tu jakousi hru (každý to může nazvat jinak), do které jsme vědomě vstoupili. Souhlasili jsme s jejími pravidly a bezhlavě se do ní vrhli. Souhlasili jsme s tím, že si zde budeme užívat hmotu se vším, co nabízí. Budeme prožívat smutek a radost. Budeme omezeni časem a prostorem. Když něco chceme, tak nám trvá dlouhou dobu, než toho docílíme. Je krásné pozorovat malé děti, které chtějí mít všechno hneď teď a doslova nechápou, proč na něco musí čekat - vždyť mají ještě v sobě zakořeněné z nehmotných sfér, že vše jde okamžitě a jednoduše. Proč tady musí na vše čekat? Je to doopravdy přísná hra, ale je naprosto jedinečná. 

Vědomá komunikace

Záleží jen na tobě, zda půjdeš cestou uzavřenou, budeš mnich, který pomůže vždy, když je osloven, nebo půjdeš aktivně mezi lidi a budeš vědomě tvořit svůj život. Obě cesty jsou správné a je jen na tvé volbě, životních cílech a preferencích, která cesta ti je bližší. S tím, že jsi k nekomunikativnosti, nesmělosti a další podobným vlastnostem přiřadil negativní stránku tvé osobnosti, dá se předpokládat, že ti tvá nekomunikativnost je na obtíž a rád bys ji změnil.

Co mi přinesl druhý stupeň Vládce Síly

Neexistuje malý pokrok nebo malý úspěch. Jakýkoli posun kupředu je velký skok! Museli jste pro to vyvinout úsilí, které se zhodnotilo. Buďte hrdí na to, co jste dokázali a neponižujte své pokroky výroky o nedůležitosti či malosti. Ne… vše má smysl a vy jste to již svou vůlí dokázali.

Komfortní zóna – příběh o trpaslíkovi

Ve chvíli, kdy se rozhodneme v našem životě udělat jakoukoli změnu, přichází zcela automaticky zpětná reakce v podobě pochybností o rozhodnutí a naše mysl dokáže vyprodukovat spousty poměrně dobrých argumentů, proč to, o co se snažíme, je hloupost, a měli bychom jít dělat něco užitečnějšího, v lepším případě dokážeme vymyslet alternativu našeho rozhodnutí, které bude „určitě mnohem lepší“.

Myšlenky tvoří realitu

Ovládnutí vlastní mysli je tedy základní stavební kámen pro ovládnutí našeho života. Ve chvíli, kdy například chceme podniknout cestu kolem světa, ale neustále podléháme myšlenkám, sedět na guači a dívat se na televizi, tak cestu kolem světa prožijeme maximálně z televizních pořadů. 

Našla jsem klíč k dokonalé realitě

Všechno mi přišlo nejisté – vztah, práce, místo bydliště … najednou jsem měla moc možností a nevěděla kudy dál, případně jsem měla strach, že to nebude podle mě. Napsala jsem si proto vše, co doopravdy chci – jak by měl vypadat můj partnerský vztah, jak by měl vypadat můj nový byt, jak bych se měla cítit v nové práci a co bych v ní chtěla dělat. 

Problémy se soustředěním

Mám problém se soustředěním se přes den a s ovládáním myšlenek mám taky trochu problém, nevím přesně, co mám vlastně dělat a jak je ovládat, musíš přes den řešit tolik věcí, spoustu toho děláš automaticky, protože kdybych měla myslet na každou věc zvlášť, tak polovinu toho zatím zapomenu. 

Alešova cesta - pojďme společně sledovat jeho proměnu!

Aleš se rozhodl, že doslova každý den bude monitorovat svou životní proměnu a k tomu ji dá veřejně přístupnou! Můžeš se tak každý den podívat na jeho video, kde uvidíš nejen, co cesta Vládce Síly obnáší, ale také postupně objevíš celý Alešův život a budeš sledovat jeho proměnu ve Vládce Síly.

Bubnování ve tmě probouzí Sílu

Jako jediní v Česku zažíváme naprosto úžasné kolektivní vědomí skupiny! 

Bubnováním ve tmě získáte sami sebe!
Stáváte se zde součástí hudby.  Jste v ní a ona je kolem vás. Je jedno zda buben držíte v ruce poprvé, nebo jste profesionál. Hudba ožívá a zabírá veškerý prostor, sjednocuje Vědomí bubeníků.

Charisma určuje kvalitu života

Jaké máte vlastnosti a které životní situace je u vás probouzí k životu? Zamyslete se právě teď sami nad sebou a vypište si veškeré vaše vlastnosti. Jak pozitivní, tak i ty negativní. Víte, když znáte sami sebe, opravdu do hloubky, tak se lépe dokážete ovládat a změnit. Nechcete se změnit? Nikdy si nevyčítáte nic, co jste řekli či udělali? "Tyjo.. tady jsem reagovala moc prudce. Tohle jsem neměla říct." nebo "Měl bych víc trávit času s dětmi, obejmout je a být s nimi. Poslední dobou jsem stále v práci." 

Vládcem Síly na zkoušku

31. 3. 2020 se vydá na měsíční cestu skupinka Vládců Síly na zkoušku - otestuješ cestu s nimi? 

Vyzkouším cestu Vládce Síly

Bubnování ve tmě

4 volná místa!

Chci prožít bubnování ve tmě

Online přednáška

Již jen 40 míst! 14.4.2020 :)

Vstupenka 90Kč

Audio meditace pro poznání

Realita je odrazem našich vlastních myšlenek…
Právě proto je v našem nejvyšším zájmu prožívat jen ty nejlepší myšlenky, ale to není vždy tak snadné.

Více o audio meditacích

Cesta Vládce Síly

Pochopíš a vyřešíš svůj život. Nejvýznamnější chvíle svého života budeš tvořit zcela vědomě. Půjdeš svou vlastní cestou. Máš totiž jednu výhodu – jedinečně ovládáš své myšlenky, a tedy jejich ohromnou sílu! Nepodléháš vlivu okolí, naopak to jste ty, kdo ovlivňuje svět k lepšímu. Jsi Vládcem své Síly! 

Chci být Vládcem Síly