Bubnování ve tmě probouzí Sílu

Jako jediní v Česku zažíváme naprosto úžasné kolektivní vědomí skupiny! 

Bubnováním ve tmě získáte sami sebe!

Stáváte se zde součástí hudby.  Jste v ní a ona je kolem vás. Je jedno zda buben držíte v ruce poprvé, nebo jste profesionál. Hudba ožívá a zabírá veškerý prostor, sjednocuje Vědomí bubeníků.

Získává si však i vás, proto jej stále opakuje!  

Máte možnost prožít kolektivní vědomí skupiny a své Vědomí jako nedílnou součást celku!

Bubnování ve tmě je naprosto odlišné od běžného bubnování se zavřenýma očima.

Stačí pouze zavřít oči?
Můžete se tím příjemně uzavřít před okolním světem a hudbu prožívat svým duchem, zkoumat sebe a to, jak na vás hudba působí. Je to velmi příjemná zkušenost, ale můžete ji dát nový rozměr – pojďme do toho!

Každé bubnování ve tmě je unikátní a jedinečné.
Vždy se sejdou jiní lidé, kteří vytvoří jiný rytmus a tím ožije hudba jiným vědomím. Vždy poznáte něco nového a něco nového se naučíte – prožijete a získáte! Proto se stále vracíte pro nové zážitky. Ještě jsme nezažili 2 bubnování ve tmě, které by se sobě aspoň trošku podobali.

Na bubnování ve tmě získáváte sebevědomí! Intenzivně probouzíte svůj život! Budete vnímat svou Sílu.

Bubny se stále častěji stávají součástí veřejných akcí.
S námi hrajete na obrovské djembe a mohutné basáky doundouny [dunduny], což jsou bubny přivezené ze západní Afriky, konkrétně z Guiney a Mali.

Milujeme mohutnost rytmu a vibrací, které vytvoří skupina 10 a více bubeníků. Ten pocit zvukové vlny procházející tělem!

Proč právě ve tmě? Protože nalézáme sami sebe skrze bubny. Zrak je vypnut a nemá se k čemu poutat. Představte si sami sebe uprostřed vesmíru. Lehce ztrácíte pocit ohraničenosti a vnímáte nekonečnost prostoru a sami sebe. Mnoho bubeníků popisuje vizuální vjemy - barevné vnímání hudby, bílé světlo, kterým se nechají obklopit. Poznáte sami sebe skrze niterný prožitek.

První hodinu a půl se sžijeme s bubny a naučíme se základy, abychom nabrali aspoň trochu zkušeností. Následně zhasneme a užijeme si 1,5 hodiny v naprosté tmě. Vždy se po skončení shodneme, že čas velmi rychle uteče - pocitově, tak 20 - 30 minut. 

Jaký to je zážitek ?

“Miluji tmu, tak nějak přirozeně. Delší pobyt ve tmě, spánek při úplně zataženém okně, to vše je moje, člověk se na sebe napojí, stává se tmou, prázdnotou, forma se rozpouští a zůstává pouze naše podstata, vědomí. Bubnování ve tmě? Bez váhání jsem se přihlásil a věděl, že si to užiji. Stát se samotným zvukem, naladit se na vlny rytmu i vědomí druhých, stát se jedním, bez studu a strachu. Nikdo mě přeci nevidí. Zážitek nad očekávání. Doporučuji.” Jirka

“Pro mne to byl nádherný prožitek společného setkání v rytmu bubnů. Poprvé bubnování ve tmě. Stálo to za to. :-)” Martin

“Bubeníků jsem se bál. Ten rytmus, který nemám… Ale když jsem se konečně odhodlal, tak s vámi jsem ve tmě poznal novou rodinu. Děkuji!” 

“Viděla jsem ve tmě spousty barev :-)” Terka

“Na bubnování jsem levá, ale ve tmě jsem ožila” Jana

 

Sobota, 9. května,
9:30 - 12:30  hodin
na Karlově náměstí v Praze.

Volných míst 5!

Vládcem Síly na zkoušku

31. 3. 2020 se vydá na měsíční cestu skupinka Vládců Síly na zkoušku - otestuješ cestu s nimi? 

Vyzkouším cestu Vládce Síly

Cesta Vládce Síly

Pochopíš a vyřešíš svůj život. Nejvýznamnější chvíle svého života budeš tvořit zcela vědomě. Půjdeš svou vlastní cestou. Máš totiž jednu výhodu – jedinečně ovládáš své myšlenky, a tedy jejich ohromnou sílu! Nepodléháš vlivu okolí, naopak to jste ty, kdo ovlivňuje svět k lepšímu. Jsi Vládcem své Síly! 

Chci být Vládcem Síly